Wesele jednodniowe

Obsługa barmańska wesela jednodniowego to koszt 800 zł (rok 2019) | 900 zł (rok 2020) + koszt dojazdu. Barman na wesele przyjeżdża z całym sprzętem barmańskim, szkłem do podawania drinków oraz lodem.

Wesele dwudniowe

Obsługa barmańska wesela dwudniowego to koszt od 1300 zł + koszt dojazdu. Barman na wesele przyjeżdża z całym sprzętem barmańskim, szkłem do podawania drinków oraz lodem.

Dodatki

Drugi barman – 400 zł (wesela powyżej 130 osób). Bar mobilny – 200 zł. Dojazd liczony z Katowic lub Cieszyna W cenie 2 zł/km. Wykonanie zakupów 150 zł.

Barman na wesele Śląsk

Bardzo serdecznie witamy Państwa na stronie poświęconej profesjonalnej obsłudze barmańskiej wesel i imprez okolicznościowych. Nasza działalność to przede wszystkim kompleksowa obsługa barmańska wesel Śląsk, imprez okolicznościowych oraz różnego rodzaju bankietów i imprez firmowych. Barmaństwo nie jest tylko naszą pracą, jest przede wszystkim naszą pasją. Doświadczenie zdobyte podczas 8 lat pracy za barem oraz uzyskane kursy i certyfikaty to gwarancja jakości naszych usług. Barmani Best Bar Stars zajmują się profesją barmańską w pełnym tego słowa znaczeniu. Z jednakowym zaangażowaniem podchodzimy do dużych imprez masowych jak i do mniejszych wydarzeń, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Jeśli szukasz dodatkowej atrakcji weselnej, barman na wesele Śląsk to idealne rozwiązanie! Możesz w ten sposób w rozsądnej i przystępnej kwocie zyskać świetną atrakcję i niepowtarzalną pamiątkę ze swojego wesela. Barman na imprezę Śląsk to propozycja nie tylko dla koneserów dobrych alkoholi. Dysponujemy kompletnym sprzętem do przyrządzania oraz serwowania koktajli (profesjonalny sprzęt barmański, szkło, kostkarka, blendery). Nasi barmani na wesele Śląsk gwarantują starannie przygotowane oraz dopracowane pokazy barmańskie. Barman na wesele Śląsk to także zabawy dla gości weselnych i pyszne niespodzianki dla Pary Młodej. Barman na wesele Katowice to także atrakcje dla najmłodszych – kolorowe drinki bezalkoholowe na pewno przypadną do gustu najmłodszym uczestnikom imprezy weselnej. Barman wesele Śląsk to propozycja dla osób, które marzą o niepospolitym i niezapomnianym weselu, które z przyjemnością można będzie wspominać po latach.

Barman na wesele Śląsk, barman na wesele Katowice

barman na impreze Śląsk barman na wesele Katowice barman na wesele Śląsk